
Жіночий маленький шкіряний складний гаманець Loewe
1 980 ₴
- В наявності
- Код: 72392
Жіночий маленький гаманець - Loewe з натуральної шкіри виготовлений у стилі стримана елегантність. М'який аксесуар добре тримає форму, має одне відділення, кишеньку на змійці, слоти для карток. У оздобленні використана фурнітура кольору світле золото.
Характеристики:
У комплекті : Фірмова коробка; Пильник; Картка:
Колір : Красный ; Чорний ; Рожевий:
Матеріал: Натуральна шкіра;
Розмір:
Ширина — 11 см.
Висота — 10 см.
Товщина — 2.5 см.
Код -72392
________________________________________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Modno.com.ua?
Працюємо на пряму з виробником, тому в нас мінімальні націнки, до того ж постійним клієнтам знижки від 5%
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, за потреби телефонуйте — будемо раді Вам допомогти
Живе фото товару. Під час замовлення Ви можете бути впевненими, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 10 років. За цей час ми накопичили багато гарних відгуків https:// Modno.com.ua/photos/105875-otzyvy-drugih-istochnikov
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Приймання замовлення здійснюється 24/7. Закази, представлені до9900, вирушають того ж дня (крім п'яти)
Доставка 1-2 дні по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loewe |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 980 ₴











