
Стильний кожаний жіночий гаманець Yves Saint Laurent
2 350 ₴
- В наявності
- Код: 73385
Складаний жіночий гаманець на кнопці для Yves Saint Laurent — це більше ніж просто аксесуар. Він поєднує в собі стиль, функціональність і довговічність, підкреслюючи смак і статус своєї власниці. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче носити із собою не тільки Корисна річ, а й елемент розкоші. Складаний дизайн на кнопці робить гаманець компактним, але водночас містким. Він легко поміщається в будь-яку сумку, чи то повсякденна, чи то вечірня, й ідеально підходить для сучасних дівчат, які віддають перевагу мінімалізму.
Характеристики:
У комплекті :Фірмова коробка; Пильник; Картка:
Колір: Чорний ; Червоний; Пудровий:
Матеріал: Натуральна шкіра;
Розмір:
Ширина — 19 см.
Висота — 9 см.
Ширина — 3 см.
Код 73385
________________________________________________________________________________________________
Чому варто купувати в интернет магазине Lamarca.com.ua?
Працюємо на пряму з виробником, тому в нас мінімальні націнки, до того ж постійним клієнтам знижки від 5%
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, за потреби телефонуйте — будемо раді Вам допомогти
Живе фото товару. Під час замовлення Ви можете бути впевненими, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 10 років. За цей час ми накопичили багато гарних відгуків https:// Lamarca.com.ua/photos/105875-otzyvy-drugih-istochnikov
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Приймання замовлення здійснюється 24/7. Закази, представлені до9900, вирушають того ж дня (крім п'яти)
Доставка 1-2 дні по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 350 ₴











