
Шкіряна чоловіча сумка месенджер Гуччі Gucci
2 850 ₴
- В наявності
- Код: 766295-4
Чоловіча шкіряна сумка-месенджер через плече Gucci — ідеальне рішення для справжнього чоловіка, адже він зручний, стильний і якісний. Аксесуар модний і місткий, що дає змогу носити всі свої речі із собою. Водночас сумка має чудовий сучасний дизайн і підкреслює наявність смаку в її власника.
Характеристики:
Колір: Чорний;
Матеріал: Натуральна шкіра;
Розмір:
Ширина — 25 см.
Висота — 28 см.
Товщина — 4 см.
Код товару 76695-4
________________________________________________________________________________________________
Чому варто купувати в интернет магазине Lamarca.com.ua?
Працюємо на пряму з виробником, тому в нас мінімальні націнки, до того ж постійним клієнтам знижки від 5%
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, за потреби телефонуйте — будемо раді Вам допомогти
Живе фото товару. Під час замовлення Ви можете бути впевненими, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 10 років. За цей час ми накопичили багато гарних відгуків https:// Lamarca.com.ua/photos/105875-otzyvy-drugih-istochnikov
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Приймання замовлення здійснюється 24/7. Закази, представлені до9900, вирушають того ж дня (крім п'яти)
Доставка 1-2 дні по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 850 ₴











